Ana Sayfa / gündem / Mehmet Salih Usta Kimdir?

Mehmet Salih Usta Kimdir?

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte belediye başkan adayları da belli oldu. Pendik belediyesi adayı Mehmet Salih Usta aslında Rize Çayeli doğumlu ama doğma büyüme Pendikli. Martın sonu bahara sloganıyla yola çıkan Usta, Pendik’e yepyeni bir vizyon kazandıracağını belediye ve muhtarların işbirliği içinde çalışacağını duyurdu. mehmetsalihusta.com.tr sitesinde Mehmet Salih Usta’ya dair her bilgiyi bulmanız mümkündür. Vizyonu, nereli olduğu, hangi partiden aday olduğu 31 Mart vaatleri, belediyecilik anlayışı gibi bir çok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sandık Gönüllüsü Olmak İçin

Seçimlerin yaklaşmasıyla beraber seçim hazırlıkları hız kazandı. Her siyasi parti hazırlıklarını tamamladı. Sitede Mehmet Salih Usta için sandık gönüllüsü olup seçimlerde sandık başında durmak istiyorsanız siteyi ziyaret ederek kaydınızı oluşturmanız gerekir. Oy verme işlemi başından oy verme işlemi bitimi ve oyların sayılma sürecine kadar aktif olarak görev alabilir ve adayınıza destek verebilirsiniz.

Seçim Vaatleri

Mehmet Salih Usta Pendik belediye başkan adayı olarak sadece kaldırımları ve sokakları yapmak yetmez dedi. Pendik’te işsizlik oranının çok yüksek olduğunu ve önceliğinin işsizlik sorununu ortadan kaldırmak olduğunu belirtti. Usta sözlerine şöyle devam etti. Denize kıyısı olması ve daha işlek olması gerekirken daha sönük olmayı Pendik hak etmiyor. Pendik seçim bürosu olarak bu sevimli ilçenin kalkınması ve daha fazla talep görmesi için halk ile el ele verip çalışmaya devam edeceğiz dedi. Sizde destek vermek istiyorsanız siteyi ziyaret edebilir ve destek verebilirsiniz.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Sosyal Medya Takipçi Hizmeti

Son yılların en gözde platformu olan sosyal medyada yükselmek ve herkes tarafından tanınan bir profile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.