Ana Sayfa / gündem / Hayallerine Giotto İle Çok Yakınsın

Hayallerine Giotto İle Çok Yakınsın

Advertisements

Giotto sanat akademisi geleceğe yön verecek olan gençlerin istek ve yetenekleri doğrultusunda yaklaşık yirmi yıldır kurulduğu ilk gün gibi heyecan ve coşku ile onları karşılamaktadır. Giotto sanat akademisi olarak resim kursu verdiğimiz öğrencilerimiz bugün Mimar Sinan gibi ülkemizin köklü üniversitelerinin güzel sanatlar ve eğitim fakültelerine pek çok öğrenci ve öğretmen adayı göndermiştir. Giotto sanat akademisinin öğrencilere yetenek sınavlarına hazırlık sürecinde uyguladığı çalışma prensipleri ve diğer eğitimler hakkında bilgi almak için giotto.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giotto Sanat Akademisinde Verilen Kurslar

Goitto sanat akademisi özel yetenek gerektiren pek konuda kurslar vermektedir. Her yaş grubuna eğitim olanağı sağlayan sanat akademisinde resim kursları, hobi kursları, çocuk hobi atölyesi, güzel sanatlara hazırlık ve eğitim fakültelerine hazırlık kursları verilmektedir. Atölyede kurs almaya başlanan ilk günlerde sıkça tekrarlar olacağından fazla kağıt kullanılmaktadır. Bu nedenle öğrencilerin çalışma düzenlerinin aksamaması adına ilk zamanlar çalışma dosyalarında fazlaca kağıt bulundurmaları gerekmektedir.

Resim Kursu

Giotto sanat akademisi kursiyerleri sadece üniversiteye hazırlık grubu öğrencilerinden oluşmamaktadır. Bunun dışında resim kursları, hobi olarak yağlı boya eğitimlerinin alındığı, çocuk resim kursları ile çocuklara sanatı sevdirerek algı zenginliğini artıran ve bu kapsamda eğlenerek öğrenmelerini sağlayan sanat ortamları olarak tanımlanabilir. Resim kursu Bursa ilinde sanat akademimiz cuma günleri hariç haftanın her günü 10.30 ile 17.00 saatleri arasında eğitim vermektedir. Kayıt hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

https://www.giotto.com.tr/

Hakkında Habercoin

Farklı Makaleler

Hindistandaki kripto para yasağı duruşması ertelendi

Hindistan’daki Kripto Para Yasağı Duruşması Ertelendi

Advertisements Hindistan Yüksek Mahkemesi ülkelerindeki kripto paralara hizmet sağlama yasağı ile ilgili kripto para yasağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.