Güvenilir Araç Kiralama


İzmir oto kiralama ihtiyaçlarınızı gideren araç kiralama firmamız olan Shift Oto Kiralama güler yüzlü hizmeti ve kaliteli araçları ile her zaman hizmetinizdedir. Kiralık araçlarımızı görmek, müşteri hizmetleri servisimize soru ve önerilerinizi iletmek için www.shiftotokiralama.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İzmir araç kiralama hizmetlerimize uygun fiyat politikamız ile devam etmekteyiz. Anı zamanda firmamız İzmir havaalanı transfer hizmeti de sağlamaktadır.

Shift oto kiralama olarak güler yüzlü hizmetimiz, deneyimli personelimiz ve kiralama alanında edindiğimiz deneyimlerimiz ile müşterilerimizin seyahatlerini ve yolculuklarını en iyi şekilde geçirmeleri amacıyla çalışmaktayız. Kiralamaya ek sigorta, şoför gibi birçok ekstra hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Bakımlı Araçlar

Araç kiralama da birçok önemli nokta bulunmaktadır. Öncelikle müşterilerimizin can güvenliği ve yolculuklarının tehlikeye girmemesi amacıyla bütün araçlarımızın rutin bakımlarını görmektedir. Aynı zamanda lastikleri kilometreleri dolduğunda değiştirilmekte, yedek lastik araçta her zaman her türlü değişim aparatları ile bulunmaktadır. Araçlarımızın km bakımlarının yanında her yolculuktan geldiğinde uzman teknik kadromuz ve deneyimli ekibimiz araçları gözden geçirerek mutlaka rutin kontrollerini yerine getirmektedir. Araçlarımız müşterilerimizi her zaman bakımları yapılmış, depoları dolu ve lastik havaları kontrol edilmiş, temizlenmiş ve yıkanmış olarak beklemektedir. Böylelikle kullanıma hazır olarak bekleyen araçlarımız ile hızlı hizmet sağlamaktayız.

Satış Sonrası Destek

Shift oto kiralama olarak uzun yıllardır edindiğimiz deneyimlerimiz ve uzman kadromuz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yüksek müşteri memnuniyeti amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımızda sadece müşterilere kiralama hizmeti değil hizmet sonrası destek olarak da çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimizin can ve mal güvenliği amacıyla bütün araçlarımızın sigortaları yapılmaktadır. Bunun yanında müşterilerimizin yolculuklarında herhangi bir sıkıntı yaşamaları halinde 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bir telefon ile ulaşılması halinde hem müşterilerimize ikame araç sağlıyor hem de kaybettikleri zamanı telafi etmek için her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*