Belgelendirme ve Test Hizmetleri

Sektörde eski bir yere sahip olan ve müşterilerinin beklentilerine hem hızlı hem de güvenilir yanıtlar veren firmamız, hizmet seçeneklerini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Belgelendirme ve test hizmetlerinde gerekli tüm kuruluşlardan yetki almış olan firmamız, kalite standartlarından ödün vermeden tüm müşterilerine eşit hizmet sunmaktadır.

Belgelendirme Hizmetleri

Her tür kuruluşların ihtiyaç duyduğu kalite belgesi sistemi, yapılan tüm denetimler sonucunda uygun görüldüğü takdirde verilmektedir. İşletmenin elde etmiş olduğu kaliteyi simgelemekte olan iso belgesi birçok farklı standartlara uygun olarak verilebilmektedir. Kuruluşun ihtiyacı belirlendikten sonra gerçekleştirilen ISO belgesi, dünyadaki tüm ülkeler ile rekabet şansı elde etmenizi sağlamaktadır.

Müşteri gözünde daha güvenilir bir yere ulaşmanıza olanak tanıyan ISO belgesi, böylece pazar payınızı da her geçen gün biraz daha arttırmanıza yardımcı oluyor. ISO kalite belgesi temin edebilmeniz için öncelikli olarak sizden istenmiş olan evrakları tam ve eksiksiz olarak hazırlayıp teslim etmeniz gerekmektedir.

Akreditasyon Hizmetleri

Belli bir alanda uluslararası yeterlilik kazanabilmek adına gerçekleştirilmekte olan akreditasyon hizmetleri, özellikle sağlık sektöründe çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu konuda yetkili kurum tarafından yapılan uygunlukta, tüm dünya üzerindeki yeterlilik kriterleri göz önünde bulundurulmaktadır. Sektörlerdeki mevcut teknik eksikliklerin giderilmesine olanak tanıyan akreditasyon, ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak oluşturulmaktadır. Belgelendirme ve test hizmetleriyle ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara https://www.akreditasyon.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*